| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Rocks |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Pojemność: | 1.7 l |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | stal |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 12 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Rocks dzbanek 12x12x30 cm stal 11814
Zone Denmark Rocks dzbanek 12x12x30 cm stal 11814
Nr Kat. 11814
Zone Denmark Rocks dzbanek 12x12x30 cm stal 11814
Nr Kat. 11814
Opis produktu Zone Denmark Rocks dzbanek 12x12x30 cm stal 11814
- polerowany dzbanek ze stali nierdzewnej
- pojemność: 1,7 l.
- góra wyposażona jest w specjalnie zaprojektowane sitko-filtr, które zatrzymuje kostki lodu i plasterki limonki lub cytryny podczas nalewania.
- kolor: stalowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Rocks |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 1.7 l |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 12 cm |
| Krótszy bok | 12 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kod EAN | 5722000118145 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 30 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





