| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Rim |
| Kolor: | czarny |
| Pojemność: | 200 ml |
| Montaż: | stawiany |
| Kod EAN: | 5722000146513 |
| Wymiary z opakowaniem: | 26 x 16 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,27 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dozowniki do mydła
- Zone Denmark Rim dozownik do mydła 200 ml czarny 14651
Zone Denmark Rim dozownik do mydła 200 ml czarny 14651
Nr Kat. 14651
Zone Denmark Rim dozownik do mydła 200 ml czarny 14651
Nr Kat. 14651
Opis produktu Zone Denmark Rim dozownik do mydła 200 ml czarny 14651
- dozownik do mydła
- pojemność: 200 ml
- wysokość: 14,4 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





