| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Rocks |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | tak |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 51.3 cm |
| Krótszy bok: | 20 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Rocks regał do wina 51,3x20x17 cm czarny 26657
Zone Denmark Rocks regał do wina 51,3x20x17 cm czarny 26657
Nr Kat. 26657
Zone Denmark Rocks regał do wina 51,3x20x17 cm czarny 26657
Nr Kat. 26657
Opis produktu Zone Denmark Rocks regał do wina 51,3x20x17 cm czarny 26657
- stojak na wino
- pomieści do dziewięciu butelek wina
- charakteryzuje się modułową budową, dlatego można zmniejszać jego wymiary, jeśli ilość butelek jest mniejsza
- stojak dzięki swojej konstrukcji jest stabilny
- długość: 51.3 cm
- szerokość: 20 cm
- wysokość: 17 cm
- wykonany z metalu
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Rocks |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 51.3 cm |
| Krótszy bok | 20 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kod EAN | 5722000266570 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 8 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,52 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





