| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Nova One |
| Kolor: | inny |
| Pojemność: | 290 ml |
| Montaż: | stawiany |
| Kod EAN: | 5708760631551 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 14 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,39 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dozowniki do mydła
- Zone Denmark Nova One dozownik do mydła 290 ml niebieski...
Zone Denmark Nova One dozownik do mydła 290 ml niebieski 330186
Nr Kat. 330186
Zone Denmark Nova One dozownik do mydła 290 ml niebieski 330186
Nr Kat. 330186
Opis produktu Zone Denmark Nova One dozownik do mydła 290 ml niebieski 330186
- dozownik do mydła
- korpus wykonany z porcelany dodatkowo został pokryty powłoką soft-touch, co czyni ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym wizualnie jak i funkcjonalnym
- materiał: kamionka
- kolor: niebieski (royal blue)
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





