| Marka: | Zone Denmark |
| Kod EAN: | 5709413095416 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 5 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,04 kg |
- Strona główna
- Sprzątanie
- Akcesoria do sprzątania
- Zone Denmark końcówka szczotki do naczyń 330502
Zone Denmark końcówka szczotki do naczyń 330502
Nr Kat. 330502
Zone Denmark końcówka szczotki do naczyń 330502
Nr Kat. 330502
Opis produktu Zone Denmark końcówka szczotki do naczyń 330502
- końcówka do szczotki do mycia naczyń
- część wymienna – idealna, gdy oryginalna główka szczotki wymaga wymiany, pozwalając na utrzymanie higieny i pełnej funkcjonalności
- twarde włosie – wykonane z wysokiej jakości nylonu, które skutecznie czyści powierzchni
- trwały materiał – główka wykonana z tworzywa PP, które zapewnia odporność na codzienne użytkowanie
- kompaktowe wymiary – średnica wynosząca 6 cm i wysokość 4 cm sprawiają, że główka pasuje do większości standardowych szczotek, zapewniając łatwość montażu i użytkowania
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Kod EAN | 5709413095416 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 5 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,04 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





