| Marka: | Zone Denmark |
| Dłuższy bok: | 27 cm |
| Krótszy bok: | 27 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kuchenny |
| Materiał: | bawełna |
| Certyfikat OEKO-TEX: | nie |
| Kod EAN: | 5708760676736 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 5 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,12 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark komplet ręczników 27x27 cm bawełniany szary...
Zone Denmark komplet ręczników 27x27 cm bawełniany szary 331242
Nr Kat. 331242
Zone Denmark komplet ręczników 27x27 cm bawełniany szary 331242
Nr Kat. 331242
Opis produktu Zone Denmark komplet ręczników 27x27 cm bawełniany szary 331242
- dzianinowe ściereczki kuchenne
- wykonane w 100% z bawełny
- 3 sztuki
- wymiary: 27x27 cm
- kolor: popielaty
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Dłuższy bok | 27 cm |
| Krótszy bok | 27 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kuchenny |
| Materiał | bawełna |
| Certyfikat OEKO-TEX | nie |
| Kod EAN | 5708760676736 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 5 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,12 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





