| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
| Materiał: | bawełna |
| Gramatura (gr/m2): | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX: | tak |
| Kod EAN: | 5722000295501 |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 29550
Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 29550
Nr Kat. 29550
Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 29550
Nr Kat. 29550
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 29550
- wymiary: 100x50 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 600 g/m²
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000295501 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 7 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,29 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





