| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | biały |
| Wykończenie: | gładkie |
| Typ: | do rąk |
| Materiał: | bawełna |
| Gramatura (gr/m2): | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX: | tak |
| Kod EAN: | 5722000295488 |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 29548
Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 29548
Nr Kat. 29548
Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 29548
Nr Kat. 29548
Opis produktu Zone Denmark Inu ręcznik 100x50 cm bawełniany biały 29548
- wymiary: 100x50 cm
- ręcznik jest wykonany w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej, która świetnie przylega do skóry i jest bardzo chłonna
- elegancki wygląd
- przyjemny w dotyku
- ekologiczny materiał
- wysoka jakość wykonania
- gramatura: 600 g/m²
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | biały |
| Wykończenie | gładkie |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5722000295488 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 7 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,29 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





