| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 10.5 cm |
| Krótszy bok: | 10.5 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm...
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm czarny 28259
Nr Kat. 28259
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm czarny 28259
Nr Kat. 28259
Opis produktu Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm czarny 28259
- kosz do przechowywania
- szerokość: 10,5 cm
- wysokość: 13,5 cm
- w przypadku kupna większej ilości, można je układać jeden na drugim
- posiadają wygodne uchwyty
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | czarny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 10.5 cm |
| Krótszy bok | 10.5 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Kod EAN | 5722000282594 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 14 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





