| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | brązowy |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | tak |
| Dłuższy bok: | 10.5 cm |
| Krótszy bok: | 10.5 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm...
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm brązowy 28261
Nr Kat. 28261
Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm brązowy 28261
Nr Kat. 28261
Opis produktu Zone Denmark Inu kosz do przechowywania 10,5x10,5x13,5 cm brązowy 28261
- kosz do przechowywania
- szerokość: 10,5 cm
- wysokość: 13,5 cm
- w przypadku kupna większej ilości, można je układać jeden na drugim
- posiadają wygodne uchwyty
- materiał: metal
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Inu |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | brązowy |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 10.5 cm |
| Krótszy bok | 10.5 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Kod EAN | 5722000282617 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 14 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





