| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Kolor: | szary |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1000 gr/m2 |
| Grubość: | 0.7 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000282532 |
| Wymiary z opakowaniem: | 24 x 89 x 54 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny...
Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 28253
Nr Kat. 28253
Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 28253
Nr Kat. 28253
Opis produktu Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny szary 28253
- wymiary: 50x80 cm
- wykonana w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej
- antypoślizgowa
- gramatura: 1000 g/m²
- kolor: szary
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





