| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Inu |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1000 gr/m2 |
| Grubość: | 0.7 cm |
| Dłuższy bok: | 80 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kod EAN: | 5722000282518 |
| Wymiary z opakowaniem: | 24 x 89 x 54 cm |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Dywaniki łazienkowe
- Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny...
Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny biały 28251
Nr Kat. 28251
Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny biały 28251
Nr Kat. 28251
Opis produktu Zone Denmark Inu dywanik łazienkowy 80x50 cm prostokątny biały 28251
- wymiary: 50x80 cm
- wykonana w 100% z niesplecionej przędzy bawełnianej
- antypoślizgowa
- gramatura: 1000 g/m²
- kolor: biały
Dane techniczne
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





