| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | mix kolor |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000327011 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 3 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,26 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawki kuchenne...
Zone Denmark Hexagon podstawki kuchenne Lupin/Sand/Terracotta 32701
Nr Kat. 32701
Zone Denmark Hexagon podstawki kuchenne Lupin/Sand/Terracotta 32701
Nr Kat. 32701
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawki kuchenne Lupin/Sand/Terracotta 32701
- podkładki pod naczynia (3 sztuki)
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: Lupin/Sand/Terracotta
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





