| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czerwony |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000316169 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna terakota 31616
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna terakota 31616
Nr Kat. 31616
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna terakota 31616
Nr Kat. 31616
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna terakota 31616
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: terakota
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





