| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000316152 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31615
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31615
Nr Kat. 31615
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31615
Nr Kat. 31615
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31615
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: niebieski
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





