| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000315971 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31597
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31597
Nr Kat. 31597
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31597
Nr Kat. 31597
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna niebieska 31597
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: niebieski
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





