| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5708760594245 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoszara 330136
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoszara 330136
Nr Kat. 330136
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoszara 330136
Nr Kat. 330136
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoszara 330136
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: jasnoszary
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





