| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | niebieski |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000315988 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoniebieska 31598
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoniebieska 31598
Nr Kat. 31598
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoniebieska 31598
Nr Kat. 31598
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna jasnoniebieska 31598
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: jasnoniebieski
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





