| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5708760594238 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 330135
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 330135
Nr Kat. 330135
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 330135
Nr Kat. 330135
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 330135
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: czarny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





