| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 24 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000316107 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 31610
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 31610
Nr Kat. 31610
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 31610
Nr Kat. 31610
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna czarna 31610
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 24 cm
- kolor: czarny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





