| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Hexagon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | brązowy |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 16 cm |
| Krótszy bok: | 14 cm |
| Kod EAN: | 5722000243472 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 1 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna camel 24347
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna camel 24347
Nr Kat. 24347
Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna camel 24347
Nr Kat. 24347
Opis produktu Zone Denmark Hexagon podstawka kuchenna camel 24347
- podkładka pod naczynia
- materiał: silikon
- odporna na temperaturę do 250°C
- można myć w zmywarce
- długość: 14 cm
- szerokość: 16 cm
- kolor: brązowy
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





