| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Firefly |
| Materiał: | aluminium |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 19 cm |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
| Czujnik ruchu: | nie |
| Czujnik zmierzchu: | nie |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Zone Denmark Firefly lampion LED 30 cm szara 32314
Zone Denmark Firefly lampion LED 30 cm szara 32314
Nr Kat. 32314
Zone Denmark Firefly lampion LED 30 cm szara 32314
Nr Kat. 32314
Opis produktu Zone Denmark Firefly lampion LED 30 cm szara 32314
- lampion
- strumień świetlny: 120 lm
- temperatura barwowa: 2700K
- bateria litowa 3,7V o pojemności 4000 mAh
- ładowanie przez port USB
- wysokość: 30 cm
- szerokość: 19 cm
- posiada regulowaną górną część
- materiał: aluminium
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Firefly |
| Materiał | aluminium |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5722000323143 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 34 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,13 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





