| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Diish |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 18 cm |
| Krótszy bok: | 11 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Diish organizer na blat szary 26670
Zone Denmark Diish organizer na blat szary 26670
Nr Kat. 26670
Zone Denmark Diish organizer na blat szary 26670
Nr Kat. 26670
Opis produktu Zone Denmark Diish organizer na blat szary 26670
- organizer
- dozownik na płyn do mycia naczyń
- dozownik na mydło w płynie
- ręcznik dzianinowy
- szczotka do mycia naczyń
- praktyczną podstawkę na wszystkie te elementy
- szerokość: 18 cm
- wysokość: 17 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Diish |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 18 cm |
| Krótszy bok | 11 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kod EAN | 5722000266709 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 20 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,67 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





