| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Comfort |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 19.5 cm |
| Krótszy bok: | 6.5 cm |
| Wysokość: | 15.5 cm |
| Kod EAN: | 5708760658725 |
| Wymiary z opakowaniem: | 31 x 22 x 23 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Comfort organizer na blat czarny 330413
Zone Denmark Comfort organizer na blat czarny 330413
Nr Kat. 330413
Zone Denmark Comfort organizer na blat czarny 330413
Nr Kat. 330413
Opis produktu Zone Denmark Comfort organizer na blat czarny 330413
- organizer na blat
- w estawie uchwyt na ściereczkę, szczotka i dozownik mydła
- poręczny
- stabilna podstawa
- praktyczne rozmieszczenie elementów
- szerokość: 19 cm
- wysokość: 15,5 cm
- materiał: tworzywo sztuczne/metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Comfort |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 19.5 cm |
| Krótszy bok | 6.5 cm |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Kod EAN | 5708760658725 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 22 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,61 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





