| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | kąpielowy |
| Materiał: | bawełna |
| Gramatura (gr/m2): | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX: | tak |
| Kod EAN: | 5708760682522 |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary...
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 331872
Nr Kat. 331872
Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 331872
Nr Kat. 331872
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 140x70 cm bawełniany szary 331872
- wymiary: 70x140 cm
- certyfikowana bawełna o gramaturze 600 g sprawia, że ręcznik jest gęsty i przyjemny w dotyku
- materiał: 100% bawełny OEKO-TEX® STANDARD
- elegancki wygląd
- kolor: zielony
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 140 cm |
| Krótszy bok | 70 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | kąpielowy |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760682522 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 6 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





