| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Classic |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | szary |
| Wykończenie: | wzór wytłaczany |
| Typ: | do rąk |
| Materiał: | bawełna |
| Gramatura (gr/m2): | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX: | tak |
| Kod EAN: | 5708760675791 |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Ręczniki
- Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany szary...
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 331181
Nr Kat. 331181
Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 331181
Nr Kat. 331181
Opis produktu Zone Denmark Classic ręcznik 100x50 cm bawełniany szary 331181
- wymiary: 100x50 cm
- materiał: 100% bawełna OEKO-TEX® STANDARD
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Classic |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary |
| Wykończenie | wzór wytłaczany |
| Typ | do rąk |
| Materiał | bawełna |
| Gramatura (gr/m2) | 600-650 |
| Certyfikat OEKO-TEX | tak |
| Kod EAN | 5708760675791 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 4 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





