| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Circular |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | czarny |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Dłuższy bok: | 22 cm |
| Krótszy bok: | 12.5 cm |
| Wysokość: | 14.8 cm |
| Kod EAN: | 5722000267287 |
| Wymiary z opakowaniem: | 44 x 23 x 25 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Circular organizer na blat czarny 26728
Zone Denmark Circular organizer na blat czarny 26728
Nr Kat. 26728
Zone Denmark Circular organizer na blat czarny 26728
Nr Kat. 26728
Opis produktu Zone Denmark Circular organizer na blat czarny 26728
- organizer na blat
- składa się z trzech elementów: szczotki do naczyń, ściereczki i tacki, tworząc idealne miejsce do przechowywania najważniejszych akcesoriów kuchennych
- wysokość: 14,8 cm
- głębokość: 12,5 cm
- długość: 22 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Circular |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Dłuższy bok | 22 cm |
| Krótszy bok | 12.5 cm |
| Wysokość | 14.8 cm |
| Kod EAN | 5722000267287 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 23 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





