| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | Circular |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | biały |
| Do kontaktu z żywnością: | nie |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 22 cm |
| Krótszy bok: | 12.5 cm |
| Wysokość: | 14.8 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark Circular organizer na blat biały 26735
Zone Denmark Circular organizer na blat biały 26735
Nr Kat. 26735
Zone Denmark Circular organizer na blat biały 26735
Nr Kat. 26735
Opis produktu Zone Denmark Circular organizer na blat biały 26735
- organizer na blat
- składa się z trzech elementów: szczotki do naczyń, ściereczki i tacki, tworząc idealne miejsce do przechowywania najważniejszych akcesoriów kuchennych
- wysokość: 14,8 cm
- głębokość: 12,5 cm
- długość: 22 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | Circular |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 22 cm |
| Krótszy bok | 12.5 cm |
| Wysokość | 14.8 cm |
| Kod EAN | 5722000267355 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 23 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,63 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





