- doskonałe od łazienki po sypialnię, zawsze wygląda świetnie
- wiszące
- montaż w pionie lub w poziomie
- waga: 6,8 kg
- kolor: szary
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | A-Wall |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | owalne |
| Rama: | bez ramy |
| Kolor: | inny |
| Montaż: | wiszące |
| Kod EAN: | 5722000135890 |
| Wymiary z opakowaniem: | 36 x 6 x 128 cm |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!