| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | A-Table |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | szary |
| Do kontaktu z żywnością: | tak |
| Opcja składania: | nie |
| Produkt z recyklingu: | nie |
| Stawiany jeden na drugim: | nie |
| Dłuższy bok: | 43 cm |
| Krótszy bok: | 21 cm |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark A-Table regał kuchenny 43x21x58 cm szary 13613
Zone Denmark A-Table regał kuchenny 43x21x58 cm szary 13613
Nr Kat. 13613
Zone Denmark A-Table regał kuchenny 43x21x58 cm szary 13613
Nr Kat. 13613
Opis produktu Zone Denmark A-Table regał kuchenny 43x21x58 cm szary 13613
- wymiary: wysokość 58 cm, szerokość 43 cm, głębokość 23 cm
- praktyczne rozwiązanie do organizacji przestrzeni w każdym pomieszczeniu
- dwie półki: doskonałe do przechowywania przypraw, narzędzi biurowych, kosmetyków
- materiał: stal
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Zone Denmark |
| Seria | A-Table |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Materiał | stal |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 43 cm |
| Krótszy bok | 21 cm |
| Wysokość | 58 cm |
| Kod EAN | 5722000136132 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 11 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





