| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | A-Console |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | czarny |
| Dłuższy bok: | 55.5 cm |
| Krótszy bok: | 48 cm |
| Wysokość: | 35.6 cm |
| Kod EAN: | 5722000269939 |
| Wymiary z opakowaniem: | 37 x 17 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem: | 6,90 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark A-Console regał kuchenny 55,5x48x35,6 cm...
Zone Denmark A-Console regał kuchenny 55,5x48x35,6 cm czarny 26993
Nr Kat. 26993
Zone Denmark A-Console regał kuchenny 55,5x48x35,6 cm czarny 26993
Nr Kat. 26993
Opis produktu Zone Denmark A-Console regał kuchenny 55,5x48x35,6 cm czarny 26993
- wymiary: 48 cm (szer.) x 55,5 cm (wys.) x 35,6 cm (gł.)
- idealny do łazienki, salonu, przedpokoju, jako stolik boczny lub konsola
- dwie półki z wysokimi krawędziami
- materiał: metal
- kolor: czarny
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





