| Marka: | Zone Denmark |
| Seria: | A-Console |
| Rodzaj: | pojemnik otwarty |
| Materiał: | stal |
| Kolor: | szary |
| Dłuższy bok: | 48.6 cm |
| Krótszy bok: | 24.2 cm |
| Wysokość: | 77.7 cm |
| Kod EAN: | 5722000269922 |
| Wymiary z opakowaniem: | 25 x 18 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem: | 6,16 kg |
- Strona główna
- Kuchnia
- Przechowywanie
- Zone Denmark A-Console regał kuchenny 48,6x24,2x77,7 cm...
Zone Denmark A-Console regał kuchenny 48,6x24,2x77,7 cm szary 26992
Nr Kat. 26992
Zone Denmark A-Console regał kuchenny 48,6x24,2x77,7 cm szary 26992
Nr Kat. 26992
Opis produktu Zone Denmark A-Console regał kuchenny 48,6x24,2x77,7 cm szary 26992
- wymiary: 24,2 cm (szer.) x 77,7 cm (wys.) x 48,6 cm (gł.)
- idealny do łazienki, salonu, przedpokoju, jako stolik boczny lub konsola
- dwie półki z wysokimi krawędziami
- materiał: metal
- kolor: szary
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





