| Marka: | Roca |
| Seria: | Nexo |
| Długość: | 53.5 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| W zestawie: | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | biały |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
Zestawy podtynkowe
Zestaw Roca Nexo miska WC wisząca Rimless z deską sedesową wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Duplo One z przyciskiem spłukującym PL1 białym (A34H64L000, A890070020, A890195000, A890063000)
Nr Kat. abset3738
zestaw
Zestaw Roca Nexo miska WC wisząca Rimless z deską sedesową wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Duplo One z przyciskiem spłukującym PL1 białym (A34H64L000, A890070020, A890195000, A890063000)
Nr Kat. abset3738





