| Marka: | Roca |
| Seria: | Meridian-N |
| Długość: | 56 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| W zestawie: | Miska wc + stelaż |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Kolor: | Biały |
| Powłoka ochronna: | Tak |
| Nazwa powłoki: | Maxi Clean |
Miski WC
Zestaw Roca Meridian-N miska WC Maxi Clean ze stelażem podtynkowym Duplo A8900900MM (A890090020, A34624700M)
Nr Kat. A8900900MM
zestaw
Zestaw Roca Meridian-N miska WC Maxi Clean ze stelażem podtynkowym Duplo A8900900MM (A890090020, A34624700M)
Nr Kat. A8900900MM





