| Marka: | Roca |
| Seria: | Gap |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| W zestawie: | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | biały |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
Zestawy podtynkowe
Zestaw Roca Gap miska WC Supraglaze wisząca z deską sedesową wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Duplo One z przyciskiem spłukującym PL1 białym (A346477S00, A80148200U, A890070020, A890195000, A890063000)
Nr Kat. abset3822
zestaw
Zestaw Roca Gap miska WC Supraglaze wisząca z deską sedesową wolnoopadającą i stelaż podtynkowy Duplo One z przyciskiem spłukującym PL1 białym (A346477S00, A80148200U, A890070020, A890195000, A890063000)
Nr Kat. abset3822





