| Marka: | Comad |
| Seria: | Santa Fe Black |
| Szerokość: | 180 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 5907611662090 |
Szafki łazienkowe
Zestaw Comad Santa Fe Black szafka podumywalkowa 180 cm z blatem i umywalkami SET-SFBL B 180CM UN.ANNA MH1
Nr Kat. SETSFBLB180CMUNANNAMH1
zestaw
Zestaw Comad Santa Fe Black szafka podumywalkowa 180 cm z blatem i umywalkami SET-SFBL B 180CM UN.ANNA MH1
Nr Kat. SETSFBLB180CMUNANNAMH1





