| Marka: | Roca |
| Seria: | Debba |
| Dłuższy bok: | 59 cm |
| Krótszy bok: | 36 cm |
| Wysokość (zestawu): | 72 cm |
| Rodzaj (szafki): | Wisząca |
| Kolor szafki: | brąz |
| Otwór na baterię: | tak |
| Kod EAN: | 8433290300963 |
| Wymiary z opakowaniem: | 36 x 72 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem: | 31,62 kg |
Umywalki z szafką
Roca Debba Unik Compacto zestaw łazienkowy wenge umywalka z szafką 60 cm A855905154
Nr Kat. A855905154
zestaw
Roca Debba Unik Compacto zestaw łazienkowy wenge umywalka z szafką 60 cm A855905154
Nr Kat. A855905154





