| Marka: | Koło |
| Seria: | Style |
| Długość: | 51 cm |
| Szerokość: | 35.6 cm |
| Wysokość: | 33.5 cm |
| W zestawie: | Miska wc + stelaż |
| Bez kołnierza: | Tak |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Nazwa powłoki: | Reflex |
Zestawy podtynkowe
Zestaw Koło Style miska WC Rimfree Reflex ze stelażem Technic GT 99366-900 (99440000, L23120900)
Nr Kat. 99366900
zestaw
Zestaw Koło Style miska WC Rimfree Reflex ze stelażem Technic GT 99366-900 (99440000, L23120900)
Nr Kat. 99366900





