| Marka: | Koło |
| Seria: | Nova Pro |
| Długość: | 53 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 33.2 cm |
| W zestawie: | Miska wc + stelaż |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Kolor: | Biały |
| Kod EAN: | 5906976456375 |
Miski WC
Zestaw Koło Nova Pro miska WC Rimfree ze stelażem Slim2 99646-000 (99640000, M33123000)
Nr Kat. old_99646000
Zestaw Koło Nova Pro miska WC Rimfree ze stelażem Slim2 99646-000 (99640000, M33123000)
Nr Kat. old_99646000





