| Marka: | Geberit |
| Seria: | Smyle Square |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | prostokątny |
Miski WC
Zestaw Geberit Smyle Square miska WC wisząca bez kołnierza KeraTect z deską wolnoopadającą Slim (500208018, 500240011)
Nr Kat. abset9856
Pytania
zestaw
Zestaw Geberit Smyle Square miska WC wisząca bez kołnierza KeraTect z deską wolnoopadającą Slim (500208018, 500240011)
Nr Kat. abset9856
Pytania





