| Marka: | Franke |
| Dłuższy bok: | 40 cm |
| Krótszy bok: | 40 cm |
| Montaż: | podwieszany |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1-komorowy |
| Otwór na baterie: | nie |
| Ociekacz: | nie |
| Głębokość komory głównej: | 18 cm |
| Kolor: | stal |
Zlewozmywaki stalowe
Zestaw Franke Maris MRX 110-40 zlewozmywak stalowy 40x40 cm z baterią Smart Glenda stal (122.0543.995, 115.0747.473)
Nr Kat. abset12072
kod -5%
Zestaw Franke Maris MRX 110-40 zlewozmywak stalowy 40x40 cm z baterią Smart Glenda stal (122.0543.995, 115.0747.473)
Nr Kat. abset12072
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty objęte akcją Twoja kuchnia do zadań specjalnych. Oferta ważna do 04.05.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).





