| Marka: | Duravit |
| Seria: | ME by Starck |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Zestaw Duravit ME by Starck miska WC Rimless wisząca z deską wolnoopadającą białą (2530090000, 0020190000)
Nr Kat. abset0492
Pytania
zestaw
Zestaw Duravit ME by Starck miska WC Rimless wisząca z deską wolnoopadającą białą (2530090000, 0020190000)
Nr Kat. abset0492
Pytania





