| Marka: | Duravit |
| Seria: | Darling New |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 36.5 cm |
| Wysokość: | 34.5 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | z kołnierzem |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Zestaw Duravit Darling New miska WC wisząca z deską wolnoopadającą białą (2545090000, 0069890000)
Nr Kat. abset0898
zestaw
Zestaw Duravit Darling New miska WC wisząca z deską wolnoopadającą białą (2545090000, 0069890000)
Nr Kat. abset0898





