| Marka: | Deante |
| Seria: | Peonia |
| Długość: | 51 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 35.5 cm |
| W zestawie: | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | złoty |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Pytania
Pytania
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!