| Marka: | Deante |
| Seria: | Alpinia |
| Rodzaj: | półokrągła lub 1/4 koła |
| Dłuższy bok: | 90 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Wysokość (zestawu): | 200 cm |
| Promień: | 550 mm |
| Wejście: | drzwi uchylne |
| Wypełnienie: | szkło przezroczyste |
| W zestawie: | kabina z brodzikiem |
Kabiny prysznicowe
Zestaw Deante 1 kabina prysznicowa Alpinia 90 cm z brodzikiem Cubic i zestawem prysznicowym termostatycznym Alpinia chrom/szkło przezroczyste (KGA051P, KTK051B, NAC01LT)
Nr Kat. abset0782
zestaw
Zestaw Deante 1 kabina prysznicowa Alpinia 90 cm z brodzikiem Cubic i zestawem prysznicowym termostatycznym Alpinia chrom/szkło przezroczyste (KGA051P, KTK051B, NAC01LT)
Nr Kat. abset0782





