| Marka: | Comad |
| Seria: | Iconic White |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 45.6 cm |
| Wysokość (zestawu): | 46 cm |
| Rodzaj (szafki): | wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Kod EAN: | 5907611657614 |
| Wymiary z opakowaniem: | 60 x 46 x 46 cm |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Umywalki z szafką
- Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm i umywalka...
Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm i umywalka meblowa 120 cm podwójna biały SET ICW-SKY 120 CM
Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm i umywalka meblowa 120 cm podwójna biały SET ICW-SKY 120 CM
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Skład zestawu:
Opis zestawu Zestaw Comad Iconic White szafki 60 cm i 60 cm i umywalka meblowa 120 cm podwójna biały SET ICW-SKY 120 CM
Kolekcja ICONIC WHITE, to projekt, w którym zostały wykorzystane pionowe frezowania we frontach i korpusie. Ryflowanie, to szczególnie atrakcyjny i wszechstronny efekt wzorniczy wprowadzający ruch i płynność do każdego wnętrza łazienki. Nowoczesna kolorystyka jest naszą odpowiedzią na zmieniające się trendy oraz potrzeby wizualne klientów, które stają się coraz bardziej wyszukane.
Pasujące umywalki meblowe: Sky 60,120,120D Spirit 120 Lava 60, 120
Pasujące umywalki nablatowe: Smile 41x41, 50x40 Slim 2, wszystkie Magic 2 40x40, 50x40
Pasujące blaty: ICONICWHITE89-60 ICONICWHITE89-120
2. Comad Sky umywalka 120x46 cm prostokątna wpuszczana-podwójna biała SKY 120D/DP-8099
- Umywalka meblowa dwukomorowa
- Szerokość: 120cm
- Materiał: ceramika
Dane techniczne
| Marka | Comad |
| Seria | Iconic White |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45.6 cm |
| Wysokość (zestawu) | 46 cm |
| Rodzaj (szafki) | wisząca |
| Kolor szafki | biała |
| Kod EAN | 5907611657614 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 46 x 46 cm |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]





