| Marka: | Comad |
| Seria: | Bella Cashmere |
| Szerokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor: | beżowy |
| Kod EAN: | 5907611669105 |
Szafki łazienkowe
Zestaw Comad Bella Cashmere szafka 120 cm podumywalkowa wisząca kaszmir z blatem, umywalką i szafką boczną SET-BC B CASHMERE 120CM UN SMILE 50 HC2D
Nr Kat. SETBCBCASHMERE120CMUNSMILE50HC
zestaw
Zestaw Comad Bella Cashmere szafka 120 cm podumywalkowa wisząca kaszmir z blatem, umywalką i szafką boczną SET-BC B CASHMERE 120CM UN SMILE 50 HC2D
Nr Kat. SETBCBCASHMERE120CMUNSMILE50HC





