| Marka: | Cersanit |
| Seria: | Zip |
| Długość: | 52.5 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| W zestawie: | miska wc + stelaż + deska |
| Kolor przycisku: | chrom połysk |
| Typ rantu: | bez kołnierza |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
Zestawy podtynkowe
Zestaw Cersanit Zip miska WC wisząca z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom błyszczący S701-561
Nr Kat. S701561
Zestaw Cersanit Zip miska WC wisząca z deską wolnoopadającą i stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom błyszczący S701-561
Nr Kat. S701561





