| Marka: | Ceramica Dolomite |
| Seria: | Mirto Round |
| Długość: | 50 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Zestaw Ceramica Dolomite Mirto Round miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym i deską sedesową białą (S473301, D474901)
Nr Kat. abset12283
zestaw
Zestaw Ceramica Dolomite Mirto Round miska WC wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym i deską sedesową białą (S473301, D474901)
Nr Kat. abset12283





