| Marka: | Zehnder |
| Seria: | Klaro |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 114.6 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc: | 482 Wat |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 7640112358298 |
| Wymiary z opakowaniem: | 127 x 4 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem: | 9,80 kg |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki łazienkowe
- Zehnder Klaro grzejnik łazienkowy drabinkowy 114,6x60 cm...
Zehnder Klaro grzejnik łazienkowy drabinkowy 114,6x60 cm biały ZSL-120-060
Nr Kat. ZSL120060
multirabaty
Zehnder Klaro grzejnik łazienkowy drabinkowy 114,6x60 cm biały ZSL-120-060
Nr Kat. ZSL120060
multirabaty
Opis produktu Zehnder Klaro grzejnik łazienkowy drabinkowy 114,6x60 cm biały ZSL-120-060
- grzejnik
- wymiary: 114,6x60 cm
- moc grzewcza dla 70/55/24: 482W
- zasilanie wodne z przyłączem dolnym w kolektorach pionowych (kod podł. S039)
- grzejniki lakierowane z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej
- z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej
- grzejnik pokryty lakierem proszkowym
- złącza 4 x 1/2" na kolektorach pionowych
- kolor: biały
Cena i opis dotyczy grzejnika w kolorze białym.
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





